Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Перший заступник голови ВР: Будемо відновлювати славу українського флоту

  • 9695
Перший заступник голови ВР: Будемо відновлювати славу українського флоту

Перший заступник голови Верховної Ради, голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко відвідав військово-морську базу «Південь» у межах робочого візиту на Одещину та проведення заходів міжпарламентської ради Україна – НАТО (UNIC).

Він ознайомився з роботою військово-морської бази та школи підводного плавання. Олександр Корнієнко нагадав, що в Україні до 2035 року планують реалізувати велику програму з розбудови військово-морського флоту, що складатиметься з трьох етапів.

Також планується розпочати розбудову військово-морських баз за підтримки Європейського Союзу, Великої Британії та США.

Перший заступник голови Верховної Ради подякував міжнародним партнерам, які активно допомагають Україні відбудовувати свій морський флот.

«Україна відновила військове кораблебудування. Активно створюється інфраструктура для будівництва військово-морського флоту: зокрема, малих підводних човнів, корветів і військових катерів. Незабаром побачимо перший український корвет, який буде збудовано разом із турецькими партнерами. Ця традиція триватиме, ми будемо відновлювати український флот і його бойову славу», – зазначив Олександр Корнієнко.

Народні депутати також оглянули швидкохідний патрульний катер типу Island «Слов‘янськ». Заступниця голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла додала, що у складі ВМС Збройних сил України буде сформовано дивізіон із 5 таких катерів, переданих Сполученими Штатами Америки.

За її словами, 22 жовтня, у місті Балтимор (США) було проведено випуск п’ятого українського екіпажу. Курс допідготовки – 6 тижнів.

«Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки докладає чимало зусиль, щоб наші ВМС набули спроможностей максимально на межі можливостей держави. Зокрема, це ще проєкти турецьких корветів для України та береговий мобільний ракетний комплекс РК-360МЦ «Нептун», перші зразки якого ВМС отримали весною 2021 року», – сказала народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy