Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Перший віцеспікер ВР про План трансформації України: Будемо працювати на майбутнє

  • 9497
Перший віцеспікер ВР про План трансформації України: Будемо  працювати на майбутнє

Поєднання державних та приватних інвестицій, національних проєктів та структурних реформ задля досягнення швидкого прогресу у секторах, де це дасть найбільший ефект для України. Все це передбачає План трансформації України, що Президент Зеленський презентував під час візиту до США. Для його реалізації зараз розробляються конкретні законопроєкти, нормативні акти, державні рішення на найближчі три роки.

Про це розповів перший заступник голови Верховної Ради та голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час засідання міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC), що нині відбувається в Одесі.

«Що передбачає план трансформації? По-перше, безпека та територіальна цілісність. По-друге, енергетична незалежність. По-третє, інклюзивне економічне зростання. Продовольчий, цифровий, інфраструктурний хаби, зелена трансформація, розвиток людського капіталу, технологічний та місцевий розвиток. Ми фактично сформували вільну економічну зону для ІТ-галузі. По-четверте, верховенство права», – пояснив він.

Перший віцеспікер ВР наголосив, що протягом перших двох років головним завданням влади було «розчистити» ґрунт для побудови модернової країни. Відтепер концентруватимуться над проєктами, що дадуть ефект для наступного десятиліття.

«Ми будемо працювати над пошуком фінансування, без якого – зізнайтеся – не було і не буває жодної модернізації. Ми будемо працювати з партнерами, суттєво розширюючи горизонти нашого співробітництва. Будемо шукати і обговорювати, які ще, крім доброго слова, форми підтримки і співробітництва ми можемо і повинні використати», – наголосив Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy