Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Першим заступником Голови Верховної Ради став Олександр Корнієнко

  • 7068
Першим заступником Голови Верховної Ради став Олександр Корнієнко

Народні депутати проголосували за призначення голови політичної партії «Слуга Народу» Олександра Корнієнка на посаду першого віцеспікера парламенту. Це рішення ухвалили 256 голосами.

Одним з головних завдань на посаді Корнієнко назвав парламентську реформу, зокрема забезпечення швидкої та ефективної реакції Верховної Ради на виклики часу.

«Процедури важливі. Але хто сказав, що ми повинні неухильно слідувати процедурам, які були створені за доби старої політики і були налаштовані на те, щоб законсервувати найголовніші її риси – корупцію і брехню? Хто сказав, що ми не маємо права змінити процедури заради більш ефективного і спроможного парламенту?», – звернувся Корнієнко до депутатів.

За його словами, потрібна комплексна реформа парламентських процедур, щоб не гальмувати процес трансформації країни. Корнієнко наголосив, що парламент не тільки місце для дискусій, виборці чекають від депутатів конкретних результатів роботи.

Зокрема очільник «Слуги Народу» має намір сконцентруватися на подоланні парламентського спаму, підвищенні якості законопроєктів, унормуванні діяльності коаліції та опозиції й на посиленні контролюючої функції парламенту.

Також важливими напрямками, на яких він має намір зосередитися, Корнієнко назвав налагодження ефективної комунікації з міністерствами та органами місцевого самоврядування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy