Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Перші 9 млрд євро фіндопомоги від ЄС: на що витратять кошти

  • 142
Перші 9 млрд євро фіндопомоги від ЄС: на що витратять кошти

Перший транш за програмою Ukraine Facility у розмірі 9 млрд євро витратять на відновлення, підтримку підприємців та інвестиційну підтримку України. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Леонов.

«Сама програма передбачає чіткі визначені напрямки, куди йдуть гроші. Наприклад, 9 мільярдів євро будуть розподілятися таким чином: 1 мільярд спрямують на підтримку регіональних потреб відновлення України і продовження децентралізації. Ще й мільярд буде зарезервовано на підтримку малих та середніх підприємств. І майже 7 мільярдів євро буде виділено на підтримку інвестицій», – пояснив парламентар.

Він додав, що це сприятиме економічному відновленню та зростанню України. Також виділення першого траншу без будь-яких умов свідчить про довіру ЄС.

«В цілому програма фінансової підтримки України з боку Євросоюзу складається з трьох базових і важливих для нас елементів. Це бюджетна підтримка, інвестиційна підтримка та технічна допомога. По кожному з цих напрямків Україна регулярно звітуватиме, щонайменше щоквартально», – зауважив Леонов.

Також він зазначив, що це одна з перших програм фінансування, у якій чітко зазначені терміни її реалізації.

«Вона має дуже конкретні строки і конкретні графіки реалізації,
за якими ми повинні звітувати. Тобто зробили – отримали кошти», – підсумував народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy