Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Перерахунок результатів засвідчує махінації з боку кандидата Шевченка

  • 6591
Перерахунок результатів засвідчує махінації з боку кандидата Шевченка

На засіданні ОВК під час перерахунку голосів у Микуличині виявилось на 100 бюлетенів менше, ніж приписав собі кандидат Олександр Шевченко в протоколі. Проте «Слуги Народу» подали заяву до відповідних органів і далі відстоюватимуть чесні вибори на Прикарпатті.

Ознаки фальсифікації були виявлені саме з боку наших опонентів. Так, на засіданні ОВК 87-го округу 2 квітня під час повторного перерахунку голосів з виборчої дільниці №261030 наші спостерігачі помітили, що кількість бюлетенів не відповідає цифрі в протоколі, яку озвучили члени ОВК.

На вимогу представника «Слуги Народу» в комісії, зробили перерахунок і виявилось, що на столі – 227 бюлетенів замість 327 записаних у протокол.

Депутати від «Слуги Народу» подали заяву до правоохоронних органів, ОВК визнала голосування на дільниці недійсним.

Як нагадав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, депутати були схвильовані тим, що відбувається на 87-му окрузі ще у вівторок.

«Це мало вигляд, наче хтось дуже хоче вплинути на результат волевиявлення. Зупинилась робота ОВК, багато дільниць відправили на перерахунок. ОВК – це окрема структура, що може ухвалити рішення про неприсутність депутатів на засіданні. І вчора таке рішення було ухвалено після низки подій. Але пан Шевченко почав тиснути на членів комісії і говорити, що вони не вийдуть із дільниці, і він покаже, хто справжній господар Прикарпаття. Депутати почали обурюватись такими діями. У результаті ОВК ухвалила рішення, що жоден депутат не може впливати на комісію, і з тим рішенням Шевченка видалили з засідання. Після цього ми побачили конструктивну роботу, почався перерахунок 3 з 20 дільниць. І в нас є надія отримати результат цих виборів», – наголосив в ефірі «Право на владу» голова партії.

Олександр Корнієнко зазначив, що мета «Слуги Народу» – отримати чесний результат, і на це були спрямовані зусилля наших депутатів. Очільник партії також закликав усіх зберігати спокій та залишатися в межах законодавства України.

За даними ЦВК, кандидат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк має 31,51 %, а його найближчий опонент – 29,52 %. Опрацьовано вже 90, 59% дільничних протоколів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy