Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Перепис населення проводитимуть не рідше одного разу на 10 років: ухвалено законопроєкт

  • 387
Перепис населення проводитимуть не рідше одного разу на 10 років: ухвалено законопроєкт

Парламент у першому читанні підтримав законопроєкт №5108. Він передбачає проведення Всеукраїнського перепису населення не рідше одного разу на десять років.

Перепис проводитиметься сучасними методами: зокрема, заповнювати дані українці будуть за допомогою спеціального програмного забезпечення в Інтернеті. Передбачено також використання національних електронних інформаційних ресурсів (систем).

«Ухвалення цього законопроєкту допоможе державі отримувати об’єктивну статистичну інформацію про соціально-демографічний стан населення країни. Так ми зможемо краще оцінити проведені державні реформи в минулому, спрогнозувати соціально-економічний розвиток країни та внести корективи в тих сферах державної політики, де це необхідно», – пояснив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Також законодавство про державну статистичну діяльність доповнено положеннями, які гарантуватимуть захист прав респондентів на повагу до приватного і сімейного життя. Тимчасовий переписний персонал та інші працівники, які залучаються до підготовки і проведення перепису, винні у порушенні вимог законодавства про захист персональних даних, нестимуть цивільноправову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy