Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ПДФО має сплачуватися за місцем виробничих потужностей або надання послуг – Олександр Корнієнко

  • 10355
ПДФО має сплачуватися за місцем виробничих потужностей або надання послуг – Олександр Корнієнко

Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) має сплачуватися за місцем виробничих потужностей або надання послуг. Зараз цей податок платиться за місцем реєстрації юридичної особи, що не є справедливим рішенням та гальмує розвиток громад.

Таку позицію висловив лідер партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час робочої поїздки по Вінницькій області на зустрічі з місцевими депутатами та очільниками громад, обраними від «Слуги Народу».

«Ми хочемо «добити» історію з ПДФО. Є думка сплачувати його за місцем виробничих потужностей, це буде справедливо для громади, де фактично розташоване підприємство, навіть якщо воно зареєстроване в Києві. Є позиція РНБО – сплачувати за місцем надання послуг. Дискусія триває, але точно будемо виводити сплату за місцем реєстрації», – розповів очільник політсили.

Ще одна важлива зміна, яку планує «Слуга Народу» для громад – передача адміністрування податків на місця. Для цього громада або декілька громад можуть наймати собі податкового інспектора, який перевірятиме сплату податків місцевими мешканцями.

Олександр Корнієнко вважає, що громади матимуть стимул утримувати таких інспекторів.

«Коли ці податки йшли до Києва, громади не мали мотивації виявляти порушників. А коли ці гроші йдуть в бюджет громади – ставлення змінюється», – пояснив він.

Голова партії також нагадав, що в планах «Слуги Народу» передача громадам доходів від малої приватизації державної власності, «розщеплення» акцизу на тютюн з метою наповнення місцевих бюджетів, а також максимальна діджиталізація відносин громади з її мешканцями та бізнесом.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy