Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко закликав делегатів ПАРЄ допомогти у поверненні українських дітей, які були незаконно депортовані до рф

  • 246
Павло Сушко закликав делегатів ПАРЄ допомогти у поверненні українських дітей, які були незаконно депортовані до рф

Держави-члени ПАРЄ мають відігравати вирішальну роль у підтримці зусиль України щодо розробки чіткого та ефективного правового та політичного механізму, який забезпечить безпечне повернення українських дітей, які були незаконно депортовані до рф.

З таким зверненням до делегатів країн-учасниць Асамблеї виступив народний депутат «Слуги Народу», член делегації ВРУ у ПАРЄ, голова ТСК з розслідування випадків та причин порушення прав дитини (2021-2022) Павло Сушко.

«За даними Нацполіції України, до рф незаконно депортували близько 19 тис. дітей. Однак через тимчасову окупацію українських територій та відсутність точних даних цифра може бути значно більшою. Ці діти відірвані від своїх сімей, домівок і країни. Неприпустимо спостерігати за такими варварськими актами насильства та нехтуванням правами людини», – наголосив він.

Саме тому політик закликав вжити відповідних заходів і разом зробити все від нас залежне, щоб захистити невинних жертв – наших дітей.

«Ми звернулися до росії із закликом дотримуватися своїх зобов’язань за міжнародним правом і негайно припинити депортацію українських дітей. Негайно повідомити імена та місцеперебування всіх депортованих дітей та надавати можливість і сприяти їх поверненню в Україну. Міжнародна спільнота об’єднана у розв’язанні цієї проблеми», – переконаний Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy