Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко: Україні потрібен новий потужний орган, який реально захищатиме права дітей

  • 9856
Павло Сушко: Україні потрібен новий потужний орган, який реально захищатиме права дітей

ТСК з розслідування порушення прав дитини пропонує створити в Україні потужний орган, який буде займатися винятково питаннями захисту прав дітей в усіх сферах – Державну службу України у справах дітей.

Про це на брифінгу в парламенті заявив голова ТСК, заступник керівника фракції «Слуга Народу» Павло Сушко.

«Робота ТСК підтвердила, що в країні повністю зруйнована система захисту дітей. Фактично зараз не існує жодного інституту моніторингу неблагополучних сімей та з попередження насильства щодо дітей. Є більш ніж очевидним, що ми повинні негайно реагувати, щоб не допустити повторення подібних жахливих випадків», – сказав він.

За словами Павла Сушка, в країні провалено національне усиновлення, таких низьких показників не було за останні 10 років.

Також відсутнє безпечне освітнє середовище в школах, порушуються права дітей на освіту внаслідок хаотичної ліквідації шкіл. Останній яскравий приклад – Закарпаття, де місцеві чиновники ліквідували всі спеціальні школи. І батьки вимушені сам на сам боротися з місцевими чиновниками за гідну освіту своїх дітей, розповів голова ТСК.

«Тобто, у яку сферу прав дітей не глянеш, всюди суцільний провал. Національна соціальна сервісна служба, на наявність якої посилається Мінсоц в усіх питаннях, що стосуються дітей, має винятково контролюючі функції, і створена з порушенням закону», – пояснив він.

Завдяки новій службі в Україні буде створена дієва система моніторингу неблагополучних сімей, надання реальної допомоги сім’ям в складних життєвих обставинах, забезпечення оперативного прийняття рішень в інтересах дитини, підтримка усиновлення та розвиток сімейних форм виховання, розвиток соціальних послуг для дітей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy