Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко: Трансформація інституту уповноважених посилить гуманітарну діяльність держави

  • 11165
Павло Сушко: Трансформація інституту уповноважених посилить гуманітарну діяльність держави

Володимир Зеленський змінив функціонування інституту уповноважених президента. Це дозволить забезпечити рівний, безбар’єрний, безпечний доступ до середовища, де враховуються потреби всіх громадян, особливо осіб з інвалідністю.

Про це повідомив народний депутат від «Слуги Народу», голова ТСК з розслідування порушення прав дитини Павло Сушко.

Тепер замість звичних уповноважених працюватимуть нові радники – уповноважені Президента України.

«Суттєво розширено напрям державної роботи щодо прав людей з інвалідністю. Тут працюватиме новий радник – уповноважений Президента України з питань безбар’єрності. Він відповідатиме за забезпечення здійснення Президентом України конституційних повноважень щодо додержання конституційної норми про визнання в Україні людини, її життя та здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки найвищою соціальною цінністю, за безбар’єрність у всіх аспектах і сферах життя людей з інвалідністю», – пояснив народний депутат.

На цю посаду, зауважив Павло Сушко, призначено досвідченого фахівця у цій сфері, людину, яка визначила «безбар’єрність» своїм життєвим кредом і важливою місією, яка допомагає людям з інвалідністю користуватися всіма благами життя через безбар’єрний доступ до різних сфер. Тепер вона робитиме це на найвищому рівні. Мова йде про Тетяну Ломакіну, голову Громадської організації «Безбар’єрність».

Також важливо зазначити, що напрям державної роботи щодо прав дітей поширюється на сферу дитячої реабілітації. Наразі це особливо актуально в умовах збройної агресії проти України. Відповідні обов’язки покладено на радника – уповноваженого Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації. На цю посаду призначена Дар’я Герасимчук, виконавча директорка Громадської організації «Відчуй». Вона є фахівцем у сфері захисту і забезпечення прав дітей. Як ніхто розуміється у всіх тонкощах цього процесу. Для неї це спосіб життя і саме життя, сказав Павло Сушко.

За Вадимом Свириденком, який працюватиме в статусі радника – уповноваженого Президента України з питань учасників бойових дій, закріплено напрям уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій.

Зміни торкнулися і напряму уповноваженого Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України.

«Тепер працюватиме радник – уповноважений Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту. Відповідальною за це визначено радницю – уповноважену Ольгу Будник. Ці зміни дозволять підвищити ефективність виконання завдань, спрямованих на розвиток людини та прогрес суспільства», — розповів голова ТСК.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy