Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко та Артем Дубнов стали новими заступниками членів Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ

  • 8482
Павло Сушко та Артем Дубнов стали новими заступниками членів Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ

Постійний комітет ПАРЄ призначив нових заступників членів Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ. Ними стали народні депутати від фракції «Слуга Народу» Артем Дубнов і Павло Сушко.

«З відповідальністю приймаю нову посаду. Дякую колегам за надану мені довіру. Прагну брати активну участь в засіданнях ПАРЄ, зокрема за пріоритетними напрямками своєї діяльності. Серед них: сприяти розвитку українського кінематографу на міжнародному рівні, обмінюватися досвідом та шукати шляхи вирішення деінституціоналізації дітей в Україні, спираючись на досвід європейських країн. В тісній комунікації і співпраці, швидкому реагуванні на виклики і розширенні експертного кола – запорука успіху роботи нашої делегації в ПАРЄ», – сказав Павло Сушко.

Зі свого боку Артем Дубнов зазначив, що його мотивацією участі в Постійній делегації ВРУ у ПАРЄ є гідне представлення України на міжнародному рівні, залучення підтримки від інших держав, захист інтересів країни, у тому числі: захист державної безпеки України, боротьба за територіальну цілісність України, спротив військовій агресії Російської Федерації, повернення окупованих територій, забезпечення прав та свобод українських громадян, підняття якості медичної допомоги, забезпечення захисту, боротьби та профілактики від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

«Також бажаю брати активну участь у забезпеченні для України імплементації європейського законодавства, встановлення європейських цінностей в Україні, виконання рішень Європейського суду з прав людини. Профільним комітетом для себе обрав Social Affairs, Health and Sustainable Development, тому що маю профільні медичні освіти, досвід в медичній сфері та законодавчий досвід в профільному комітеті», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy