Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко розповів, як реформуватимуть систему захисту прав дітей

  • 689
Павло Сушко розповів, як реформуватимуть систему захисту прав дітей

У парламенті працюють над змінами у сфері захисту прав дітей, вже є план перших реформ на повоєнний час. Про це заявив заступник голови фракції «Слуга Народу» Павло Сушко.

«Система захисту прав дітей в Україні потребує реформування. І без того виявлені проблемні питання в цій сфері ускладнила війна. Серед них: зруйнована дитяча інфраструктура, у деяких регіонах не діють служби у справах дітей та органи опіки та піклування. Реформа децентралізації у сфері дитинства не проведена, повноваження не розведено», – констатував Сушко.

За його словами, план трансформацій у цій сфері вже є, він містить три пункти.

«Перший крок – створення Державної служби України у справах дітей. Це дозволить сформувати вертикаль повноважень, які розбалансовані внаслідок децентралізації. В європейських країнах питаннями дітей займаються окремі Міністерства. Ми рухаємося до ЄС, тому важливо враховувати їх передовий досвід», – переконаний депутат.

Він вважає доречним у повоєнний час розглянути можливість створення окремого Міністерства у справах дітей та сім’ї України.

«Другий крок – синхронізація нашого законодавства з законодавством ЄС. Третє – це повернення дітей. Ми маємо розуміти, куди їх повертати, що якісно нового ми можемо їм запропонувати», – перерахував Сушко.

Він запевнив, що робота із якісних змін у сфері захисту прав дітей триває.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy