Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко: Наша мета – зупинити бездумне знищення спеціальних закладів освіти

  • 13650
Павло Сушко: Наша мета – зупинити бездумне знищення спеціальних закладів освіти

Процес деінституціалізації потребує вдосконалення для дотримання та забезпечення прав дітей.

Про це зазначив голова ТСК з розслідування порушення прав дітей Павло Сушко за підсумками засідання комісії, де обговорили стан дотримання прав дітей при здійсненні децентралізації та реформи деінституціалізації.

«Якщо хоч одну дитину позбавлено права на освіту в процесі деінституціалізації, значить, реформа рухається в неналежному напрямку. А таких прикладів безліч. Наразі права дітей масово порушуються. Знищуються спецзаклади для дітей з особливими освітніми потребами. Ми можемо розуміти, які критичні наслідки наставатимуть, коли система буде знищена, коли школи ліквідують», – зауважив він.

Під час засідання комісії учасники розглянули конкретні справи щодо ліквідації закладів та порушення прав дітей.

«Наша мета – розробити дієві механізми для проведення реформи деінституціалізації, вжити заходів для максимального усунення причин потрапляння дітей до інтернатних закладів, зупинити знищення спеціальних закладів освіти», – наголосив Павло Сушко.

Також він закликав представників облрад виважено підходити до питання припинення діяльності закладів освіти та соціальних центрів.

«Рішення про ліквідацію закладу потрібно приймати після детального вивчення категорії дітей, які там є. Зрозуміти, чи є альтернатива для таких дітей. І тільки потім вирішувати про закриття. Підійдіть до цього питання по-людськи», – закликав голова ТСК.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy