Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко: Ми домоглися скасування постанови, що перешкоджала вільному зарахуванню дітей з особливими освітніми потребами до спецшкіл

  • 10561
Павло Сушко: Ми домоглися скасування постанови, що перешкоджала вільному зарахуванню дітей з особливими освітніми потребами до спецшкіл

Міністерство соцполітики скасувало постанову, яка передбачала проходження комісії для отримання дозволу на цілодобове навчання дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю в спеціальних школах.

Про це повідомив голова ТСК з розслідування порушення прав дитини, заступник керівника фракції «Слуга Народу» Павло Сушко.

«Ця боротьба тривала цілий рік! Але ми добилися справедливості. Порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до всіх типів закладів змінено. Попередній порядок, затверджений постановою №586, що передбачав отримання дозволів – скасовано», – сказав він.

Відтепер діти будуть зараховуватися за наказом керівника закладу відповідно до вимог законодавства про заклад. Одночасно завантажуватимуться дані про причини і терміни перебування в закладі до єдиної інформаційної системи відповідно до нової постанови уряду №843.

Як наголошує Павло Сушко, це дасть можливість провести збір повних даних про кількість дітей, зарахованих на цілодобове перебування, з’ясувати причини і в кожному випадку окремо, за можливості, сприяти вирішенню проблем, які стали причиною влаштування.

«Вказана постанова є збалансованою з точки зору інтересів всіх учасників освітнього процесу і спрямована на те, щоб у закладах на цілодобовому перебуванні були діти, у яких у цьому є потреба. На відміну від попередньої постанови, вона поширюється на всі типи закладів і є дитиноорієнтованою, оскільки спрямована перш за все на виявлення причин, чому дитина у закладі на цілодобовому перебуванні, а не створенні перепон для цього», – пояснив голова ТСК і додав, що потрібно не ліквідовувати та забороняти, а створювати та удосконалювати, бо тільки так можна досягти успіху.

З новим порядком, який передбачений постановою №843, можна ознайомитись за посиланням.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy