Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко: Ми будемо боротися проти зловживань у роботі санаторних шкіл

  • 4984
Павло Сушко: Ми будемо боротися проти зловживань у роботі санаторних шкіл

ТСК на захист прав дітей працюватиме над збереженням та пошуком правильної форми трансформації існуючих санаторних шкіл, щоб не знищити позитивні напрацювання та виключити зловживання. Усі рішення повинні бути виважені та виходити із забезпечення найкращих інтересів дитини.

Про це заявив голова ТСК, заступник голови фракції «Слуга Народу» Павло Сушко під час відвідування Нововодолазької санаторної школи Харківської обласної ради.

На сьогодні в школі навчається 155 дітей з громади. При цьому на цілодобове перебування зараховано 40 дітей, майже всі місцеві. Тож наразі нагальним питанням є з’ясування причин проживання дітей, для яких в закладі не створено належних умов, наголосив Павло Сушко.

«У спальних корпусах дуже холодно, температурний режим не дотримано. У деяких спальних кімнатах зберігається якийсь мотлох, одяг та взуття, які навряд чи належать дітям. Крім того, в крилі для хлопців нема душової кабіни, а в душових для дівчат вибита плитка. Відстань до школи з найвіддаленішої точки населеного пункту – 15 хв. транспортом», – розповів голова ТСК.

Керівник закладу пояснює проживання місцевих дітей у школі тим, що ніби діє спеціальний режим роботи: діти забезпечені п’ятиразовим вітамінізованим харчуванням. Але, як виявила комісія, більшість дітей не харчуються саме 5 разів.

«Звернувся до директора школи, засновника та місцевої влади з пропозицією уважно вивчити потреби кожної дитини і доцільність проживання дітей у відриві від родини: або це необхідність довозу до закладу, або діти, що живуть, є «прихованими сиротами», – розповів Павло Сушко.

Також заступник керівника фракції звернув увагу на те, що є питання з наданням у закладі інших медичних послуг, у тому числі фізіотерапевтичних. Так, журнали обліку процедур за останній рік не заповнені, медична сестра відсутня на місці роботи і взагалі медичний підрозділ школи виглядав таким, що не використовується.

«Однак саме необхідність надання дітям оздоровчих послуг є основною причиною їхнього навчання у закладі такого типу. Я переконаний у необхідності існування освітніх закладів, які би поєднували надання якісних освітніх послуг в комплексі з оздоровчо-реабілітаційними. Особливо тієї дитини, яка вже має певні хронічні захворювання та потребує постійної медичної підтримки, реабілітації. Такий підхід до проживання дітей та надання їм оздоровчих послуг, що мають місце у Нововодолазькій санаторній школі, дискредитує всі інші санаторні школи», – переконаний голова ТСК.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy