Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Сушко долучився до презентації книги «Легенди Чарівнолісся» для дітей з порушенням зору

  • 9430
Павло Сушко долучився до презентації книги «Легенди Чарівнолісся» для дітей з порушенням зору

У Києві презентували українську книгу-фентезі для дітей «Легенди Чарівнолісся».

Видання побачило світ ще рік тому у кількості 2 тис. екземплярів. На заході презентували як саму книгу «Легенди Чарівнолісся», так і її новий формат – із рельєфно-крапковим тактильним шрифтом. Це робить її доступною для дітей з порушеннями зору.

У презентації книги шрифтом Брайля взяв участь заступник голови фракції «Слуга Народу», голова ТСК з питань розслідування порушення прав дитини під час здійснення децентралізації Павло Сушко.

Він розповів, що спочатку нинішньої каденції парламенту порушив питання захисту освітніх прав дітей з особливими освітніми потребами. Згодом було створено ТСК з розслідування випадків порушення прав дітей. Слідча комісія виявила чимало кричущих фактів. Серед них і проблема крайньої нестачі доступної літератури для дітей з порушеннями зору.

«Ці книги дуже дороговартісні у виробництві. І якщо зайти у якийсь книжковий магазин – не побачиш таких книжок. Вони не забезпечені такою літературою. Часто ця тема не цікава ЗМІ. Завдяки таким ініціативам ми привертаємо увагу суспільства, що це потрібно країні та всім людям», – зазначив Павло Сушко.

Також заступник керівника фракції «Слуга Народу» зазначив, що він зі свого боку у парламенті працює над стимулюванням бізнесу друкувати літературу подібного формату.

«Сьогодні в Верховній Раді є законопроєкт, що підтримує книговидавців, підтримує організації, які розповсюджують книги, доступні шрифтом Брайля. Я особисто подав правки до законопроєкту, щоб така підтримка була при наявності також в магазинах доступної літератури. Щоб всі сфери бізнесу підтримували таку гарну справу і важливу для людей з порушеннями зору», – сказав він.

«Легенди Чарівнолісся» – це книга про загадкового Воїна та веселого мольфара Базіка. З примхи долі вони стають охоронцями чванькуватого хлопчиська Марека, не підозрюючи, що від цієї дитини залежить порятунок всього Світу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy