Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Мельник: Запорізький міст – символ єдності, на який чекали 18 років

  • 5355
Павло Мельник: Запорізький міст – символ єдності, на який чекали 18 років

Відкриття Запорізького мосту через річку Дніпро, заплановане на 22 січня у День Соборності України, – це подія, на яку мешканці Запоріжжя чекали 18 років.

Про це заявив голова Запорізької обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Павло Мельник.

«Дуже символічно, що відкриття мосту припадає саме на День Соборності України. Об’єднання двох берегів Дніпра, як і об’єднання Лівобережної та Правобережної України – це наша єдність, наша гідність, єдине майбутнє для всієї держави», – сказав він.

Павло Мельник також зауважив, що Запорізький міст за тривалі роки будівництва став символом корупції та сумним прикладом довгобуду, але завдяки команді Президента України перетворився на символ програми «Велике будівництво».

Запорізький міст являє собою комплекс мостових переходів із магістраллю безперервного руху. Вони з’єднують острів Хортиця з центральною частиною Запоріжжя з одного боку, а також з Хортицьким районом міста – з іншого.

Загальна довжина магістралі безперервного руху складає 9 км, вона включає 6 транспортних розв’язок, висота найвищого пілону – 166 м. Загальна вартість проєкту – 11,9 млрд грн.

До відкриття мосту Дніпро у Запоріжжі можна було перетнути лише у двох місцях – через мости Преображенського та дамбу ДніпроГЕС, причому остання потребує закриття на реконструкцію.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy