Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Фролов: ЄС узгодив передачу Україні доходів від заморожених російських активів

  • 95
Павло Фролов: ЄС узгодив передачу Україні доходів від заморожених російських активів

Рада Європейського Союзу схвалила план щодо використання доходів від заморожених активів центрального банку росії для допомоги Україні. Це рішення забезпечить передачу Україні до 3 млрд євро цього року, 90% з яких піде на військові потреби.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член постійної делегації у ПА ОБСЄ Павло Фролов.

За його словами, згідно з планами ЄС Україна отримає чистий прибуток з таких активів, починаючи з 15 лютого. Відповідно до фінансових результатів Euroclear за перший квартал, близько 159 млрд євро заморожених російських активів принесли чистий прибуток у 557 млн євро з цієї дати.

Як зауважив народний депутат, ухвалення пропозиції міністрами у справах ЄС відбулося у Брюсселі після місяців торгів між державами-членами на тлі побоювань щодо можливих судових викликів, помсти з боку росії та ризику для стабільності євро.

«Очікується, що усі прибутки від заморожених російських активів в країнах G7 принесуть близько 5 млрд євро на рік, причому Україна отримуватиме ці кошти двічі на рік. Міністри G7 розглядатимуть це питання на саміті в Італії у червні», – підсумував Павло Фролов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy