Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Павло Фролов про єдину інформаційну карту доступного житла для ВПО

  • 119
Павло Фролов про єдину інформаційну карту доступного житла для ВПО

ТСК із захисту прав ВПО ініціює ухвалення Верховною Радою законопроєкту №11281 про створення інформаційної бази доступного житла у вигляді інтерактивної карти та проведення інвентаризації усіх об’єктів нерухомості усіх форм власності для подальшої передачі в пільгову оренду для розміщення переселенців.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань бюджету, голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради із захисту прав ВПО Павло Фролов.

За його словами, планується, що інтерактивна карта буде створена вже за пів року.

«Через інтерактивну карту переселенці зможуть зареєструватися, подавати заявку, прослідкувати стан об’єкта та кількість людей, яку він може вмістити. А найголовніше, скільки коштів потрібно вкласти в об’єкт, аби туди змогли заселитися переселенці», – пояснив Павло Фролов.

Народний депутат переконаний, що база стане ефективним інструментом для комунікації державної, місцевої влади, органів місцевого самоврядування та громад з міжнародними партнерами.

«В єдиній базі донори та благодійні організації бачитимуть, в який об’єкт і скільки потрібно вкласти коштів, аби туди могли заселитися внутрішньо переміщені особи. Крім того, у законопроєкті передбачено розв’язання питання пільгової оренди житлової нерухомості для переселенців. Це сприятиме», – зазначив Павло Фролов.

Павло Фролов додав: ТСК також розглядає запровадження механізму компенсацій переселенцям з тимчасово окупованих територій, житло яких було зруйновано або знищено та знаходиться поза верифікацією органами української влади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy