Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ПАРЄ запропонує надавати фінансову допомогу у разі повернення українських біженців додому - Павло Фролов

  • 89
ПАРЄ запропонує надавати фінансову допомогу у разі повернення українських біженців додому - Павло Фролов

Комітет ПАРЄ з питань міграції схвалив проєкт резолюції про пошук негайних та довгострокових рішень для підтримки переміщених українців.

Документ передбачає заклик до країн-членів Ради Європи щодо надання коштів для переселення та реінтеграційної допомоги українцям, які повертатимуться додому після війни.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова ТСК Верховної Ради із захисту прав ВПО Павло Фролов.

Крім того, додав парламентар, проєкт резолюції містить пропозицію щодо надання права постійного проживання у країнах ЄС українцям після трирічного проживання.

«Мене як голову парламентської комісії із захисту прав ВПО та інших постраждалих запросили на засідання Міграційного комітету ПАРЄ у Парижі поділитися думками про становище внутрішніх переселенців в Україні та необхідні кроки з вирішення їхніх нагальних проблем», – поінформував Павло Фролов.

Він розповів про заходи, які Україна вживає для цього, а також закликав членів Парламентської асамблеї як безпосередньо у ПАРЄ, так і у національних парламентах країн-членів вживати кроки для збільшення фінансової та гуманітарної допомоги саме внутрішнім переселенцям в Україні, аби запобігти їхньому переміщенню до країн ЄС або до тимчасово окупованих територій.

«Голосування відповідної резолюції у ПАРЄ заплановано під час пленарної сесії у червні», – повідомив Павло Фролов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy