Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ПАРЄ визнала, що рф перетворилася на фактичну диктатуру, а путін - на диктатора

  • 576
ПАРЄ визнала, що рф перетворилася на фактичну диктатуру, а путін - на диктатора

Парламентська асамблея Ради Європи одностайно проголосувала 43 голосами за резолюцію, яка визнає: рф перетворилася на фактичну диктатуру, а путін – на диктатора.

Про це повідомила голова Комітету з питань культури, науки, освіти та медіа ПАРЄ, заступниця голови фракції «Слуги Народу» Євгенія Кравчук.

Зазначається, що процедура внесення змін до конституції рф, які надали можливість залишатися путіну при владі до 2036 року, суперечила ж самій конституції росії.

Окрім того, ПАРЄ визнала, що переважна влада президента рф, повна відсутність системи стримувань і противаг перетворили рф на де-факто диктатуру.

Також ПАРЄ:
✅ закликала визнати президента путіна як нелегітимного (!!) після закінчення його нинішнього терміну та припинити всі контакти з ним, окрім гуманітарних, та в рамках прагнення до миру (сподіваюсь мова йде лише про підписання капітуляції);
✅ закликала держави-члени Статуту МКС заарештувати путіна, коли він потрапить під їхню юрисдикцію на підставі ордера на арешт;
✅ підтвердила підтримку створення Спецтрибуналу, який би подолав імунітет «трійки».

«Це конкретні положення, які базуються на фактах. Дуже важливо, що така резолюція була прийнята», – підсумувала Євгенія Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy