Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У ПАРЄ буде створено майданчик, що обʼєднає парламентарів для допомоги українським дітям, що постраждали від війни

  • 111
У ПАРЄ буде створено майданчик, що обʼєднає парламентарів для допомоги українським дітям, що постраждали від війни

46 країн-членів Ради Європи долучаться до розв’язання питання стосовно становища українських дітей. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», Віцепрезидентка ПАРЄ Олена Хоменко.

«Початок створення великої платформи щодо українських дітей у ПАРЄ покладено. Від моменту прийняття Асамблеєю Резолюції щодо становища українських дітей в січні цього року, я активно просувала ідею створення такої платформи. Можу нарешті сказати, що платформі бути», – сказала Хоменко.

Вона додала, що платформа стане координаційним майданчиком для парламентарів 46 країн-членів Ради Європи, які долучаються до розв’язання проблем українських дітей.

«Опікуватимемося питаннями як тих дітей, що були вимушено переміщені за кордон, так і тих, хто залишається в Україні. Окрему увагу приділятимемо питанню повернення депортованих та насильницьки переміщених українських дітей», – зауважила Віцепрезидентка ПАРЄ.

За її словами, на засіданні Бюро ПАРЄ вже затвердили склад спеціальної місії, що здійснить візит до штаб-квартир міжнародних організацій у Женеві.

«Така місія була створена на виконання нашої Резолюції. Очолить делегацію Президент ПАРЄ Теодорус Руссопулус. Я увійшла до складу делегації та інформуватиму про подальші кроки. Наша мета – аби такі організації почали виконувати свій мандат та долучатися до пошуку та ідентифікації українських дітей, відвідували місця їхнього перебування та сприяли безпечному поверненню в Україну», – підсумувала Хоменко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy