Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ПАРЄ порушить питання насильницького переміщення українців до рф

  • 300
ПАРЄ порушить питання насильницького переміщення українців до рф

Термінові дебати стосовно українців, які були насильницьки переміщені або переселені до рф або на тимчасово окуповані території, заплановано на найближчу чергову сесію ПАРЄ у квітні цього року.

Про це розповіла народна депутатка «Слуги Народу», член постійної делегації та віцепрезидент ПАРЄ, головуюча на засіданні Комітету ПАРЄ з соціальних питань, здоров’я та сталого розвитку (м. Марракеш) Олена Хоменко.

За її словами, очікується, що у звіті буде порушено низку важливих для України питань щодо насильницьки переміщених українців – ознаки геноциду у діях щодо дітей та спільні зусилля, які має докласти міжнародна спільнота для рятування та повернення цих людей і дітей в Україну.

«Особливої актуальності набуває цей звіт на фоні видачі ордера про арешт Путіна та уповноваженої з прав дітей рф, адже все більше світових інституцій переходять до серйозних дій до притягнення до відповідальності росії за її злочини. Ці факти будуть актуалізовані та підкріплені у фінальній резолюції до цього звіту», – розповіла вона.

Також, повідомила Олена Хоменко, під час засідання, на якому був присутній спікер палати представників парламенту Королівства Марокко Рахід Талбі Ель Аламі, комітет затвердив дві резолюції. Перша – про захист демокритичних цінностей у міжнародній торгівлі, і вона буде повністю прийнята на черговому засіданні Асамблеї у квітні.

Основні ідеї резолюції полягають у пріоритизації екологічних і соціальних цінностей у міжнародних угодах.

«Наприклад, краще захищати інвестиції у зелену енергетику, впроваджувати кращі трудові права у країнах-партнерах, адже робочі умови працівників у деяких східних країнах залишають бажати кращого. Таємничість укладання інвестиційних угод теж має залишитись у минулому – резолюція наполягає на прозорості цих процесів та тіснішому залученню народних депутатів та громадськості на всіх етапах. Усі підходи резолюції сприятимуть як покращенню екології та соціальних прав вдома, так і вимагатиме не менших стандартів від партнерів та захистить національного виробника», – пояснила народна депутатка.

Також ухвалено резолюцію про політичні стратегії для попередження, підготовки та реагування на наслідки природних катастроф. Вона набула критичної актуальності на тлі трагічних землетрусів у Туреччині та Сирії у лютому цього року. Звіт актуалізуватиме шляхи максимального запобігання негативним наслідкам, забезпечення злагоджених та координованих дій міжнародної спільноти на такі події та доступності фінансових механізмів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy