Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ПАРЄ одноголосно ухвалила резолюцію про становище дітей України

  • 123
ПАРЄ одноголосно ухвалила резолюцію про становище дітей України

В ухваленій резолюції містяться додаткові положення на захист українських дітей. Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга Народу», членкиня української делегації в ПАРЄ Євгенія Кравчук.

«Важливо, що документ поновив положення про те, що депортація дітей України становить військові злочини, злочини проти людяності та містить ознаки геноциду», – сказала Кравчук.

Зокрема резолюція підтримала ініціативу «Bring Kids Back UA» та створення Міжнародної коаліції країн з повернення українських дітей, а також привітала створення Центру захисту прав дитини, який працює під наглядом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

«Окрема увага приділяється підтримці ВПО: Асамблея закликає держави-члени посилити політичну підтримку та підтримку гуманітарних організацій для захисту внутрішньо переміщених дітей», – зазначила заступниця голови фракції «Слуга Народу».

Вона додала, що Асамблея закликала прийняти на рівні національних парламентів заяви та/або резолюції, що визнають депортації, насильницькі переміщення та невиправдані затримки з репатріацією українських дітей злочином геноциду. Також резолюція закликає запровадити та забезпечити подальше дотримання санкцій проти рф та рб, і включити до санкційних списків осіб, причетних до депортації українських дітей.

«Окрім того, Асамблея посилить співпрацю шляхом створення ad hoc комітету, який дозволить парламентарям сприяти покращенню становища дітей України, де б вони не перебували. Нагадаю, спецкомітет вже засідав у грудні в Парижі, відтепер прагнемо, аби він діяв на регулярній основі», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy