Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Партійне будівництво «Слуги Народу» виходить на міжнародний рівень

  • 734
Партійне будівництво «Слуги Народу» виходить на міжнародний рівень

Політична інтеграція – невід’ємна складова європейської інтеграції та зближення з Європейським Союзом. Саме тому партійне будівництво «Слуги Народу» виходить на новий рівень – міжнародний.

Так, реалізуючи рішення, ухвалене в понеділок на з’їзді партії, політична сила посилює координацію та співробітництво з ліберальною родиною.

Зокрема, з цією метою членкиня Політичної ради партії Ольга Стефанішина провела низку результативних зустрічей в Брюсселі на найвищому партійному рівні групи АЛДЄ, в тому числі з керівництвом Європейського парламенту та комісіонерами. Це дає підстави розпочати рух до зближення партії «Слуга Народу» з європейською політичною родиною.

Наразі завдання партії – посісти вагоме місце в політичному житті Європи та мати проактивну позицію для адвокації інтересів України, співпрацювати на міжпартійному рівні з іншими європейськими партіями та об’єднати зусилля для відстоювання демократії, прав людини та верховенства права спільно з однодумцями по всьому європейському континенту.

Зазначимо, що АЛДЄ послідовно та жорстко відстоює інтереси України, нашу територіальну цілісність та прагнення стати в майбутньому частиною ЄС. Крім того, прагнення до реформування європейських інституцій, підходів до формування політик, в тому числі розширення, співзвучне з нашими цілями та баченням.

На сьогодні до родини АЛДЄ входить 72 європейські партії, з них 6 прем’єр- міністрів та стільки ж членів Європейської комісії, фракція в Європейському парламенті, яка налічує 69 членів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy