Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Партійна робота і топові реформи у парламенті – Олена Шуляк підбила підсумки 2021 року

  • 10655
Партійна робота і топові реформи у парламенті – Олена Шуляк підбила підсумки 2021 року

У 2021 році «Слузі Народу» вдалося створити регіональну структуру партії, ухвалити важливі документи – Доктрину та Статут, відкрити низку районних офісів, а також виконати програмні обіцянки партії.

Про це заявила очільниця політсили Олена Шуляк, підбиваючи підсумки роботи партії у 2021 році.

«З точки зору ухвалених законів, ми виконали 42% обіцянок партійної програми. Відібрали гідних місцевих депутатів – 70% громадян обрали б «Слугу Народу» на виборах до місцевих рад знову. Наступного року зосередимося на розбудові партійної структури, відкриватимемо нові офіси, підемо «вглиб» у громади. Зокрема з нашими партійними крилами «Зе!Жінки» та «Зе!Молодіжка», – повідомила Олена Шуляк.

Олена Шуляк акцентувала на найважливіших системних реформах, які цьогоріч впроваджувала Верховна Рада: завершення земельної реформи, судова реформа, початок реформи містобудування, боротьба з олігархією, стимулювання інвестицій, діджиталізація.

Серед важливих ухвалених ініціатив Олена Шуляк назвала також запровадження податкової амністії, законопроєкт про народовладдя через референдум, інвестиційні няні та індустріальні парки.

«Ми також запровадили цифровізацію всіх публічних послуг законом про режим paperless, ухвалили революційне рішення, яким прирівняли електронні документи до паперових та карток. Легалізували віртуальні активи, врегулювали роботу колекторських компаній. Багато з цих реформ ухвалені вперше в історії України. Цим можемо пишатися не лише як фракція, а й як парламент 9-го скликання», – наголосила лідерка «Слуги Народу».

Нагадаємо, 21 грудня відбулася підсумкова пресконференція за участю очільниці партії «Слуга Народу» Олени Шуляк, голови фракції «Слуга Народу» Давида Арахамії та голови Національної ради громад Олександра Завітневича.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy