Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Партія «Слуга Народу» відмовляється від держфінансування на 2020 рік

  • 911
Партія «Слуга Народу» відмовляється від держфінансування на 2020 рік

«Слуга Народу» переспрямує бюджетне фінансування за 3 і 4 квартали 2020 року на потреби українських медиків та подолання наслідків пандемії COVID-19.

«Слуга Народу» переспрямує бюджетне фінансування за 3 і 4 квартали 2020 року на потреби українських медиків та подолання наслідків пандемії COVID-19. Голова партії Олександр Корнієнко підписав відповідний лист, який сьогодні передали і зареєстрували в НАЗК.

Йдеться про 70 млн гривень, які спрямовуються на боротьбу з коронавірусом. Усього бюджетне фінансування партії «Слуга Народу» на 2020 рік становить близько 140 млн грн.

Кошти за 1 та 2 квартали партія також спрямує на подолання пандемії. Передати вже виділені гроші напряму не дозволяє законодавство, адже благодійність не є статутною діяльністю партії. Тож ці кошти «Слуга Народу» направить громадським організаціям, які займаються закупівлею ліків, медичних засобів та обладнання для лікарень.

Контролюватимуть діяльність цих ГО та справедливий розподіл коштів народні депутати від «Слуги Народу» з мажоритарних округів. У тих округах, де вони не представлені – здійснюватимуть контроль списочники, закріплені за цими округами, або ж регіональні осередки.

Нагадаємо, раніше українське законодавство передбачало лише повну відмову від бюджетного фінансування на всю парламентську каденцію партії. 13 квітня Верховна Рада ухвалила нову редакцію Державного бюджету, куди за ініціативи «Слуги Народу» були внесені зміни щодо фінансування політичних партій. Вони дозволили політичним силам відмовлятися від бюджетних грошей поквартально, а не лише «раз і назавжди».

 «Слуга Народу» закликає інші політичні партії також відмовитися від державного фінансування на користь українських медиків та боротьби з COVID-19, аби якнайшвидше перемогти пандемію та зберегти життя і здоров’я українців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy