Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Партія «Слуга Народу» йде на місцеві вибори 25 жовтня

  • 856
Партія «Слуга Народу» йде на місцеві вибори 25 жовтня

Політична партія «Слуга Народу» братиме участь у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.

«Ми переконані: до місцевої влади має прийти нове покоління відповідальних, професійних і дієвих політиків», – сказав під час Третього етапу Позачергового з’їзду партії «Слуга Народу» її голова Олександр Корнієнко.

Він також повідомив, що нинішнього року на місцевих виборах партія запускає процес відкритого відбору кандидатів.

«Кожна людина матиме можливість подати пакет документів, зареєструватися на сайті, пройти відбір і стати кандидатом до обласної, міської ради чи ради ОТГ», – розповів народний депутат.

Ще одне «ноу-хау» пов’язане з навчанням. Відтепер значну частину державного фінансування «Слуга Народу» спрямовуватиме на освіту. Зокрема, підготовче навчання для кандидатів усіх рівнів.

«Ми хочемо, аби до місцевих рад прийшли більш освічені депутати з чітким розумінням того, які зміни відбулися після реформи децентралізації. Щоби вони одразу почали працювати на благо своєї країни», – наголосив очільник партії.

Стратегію участі партії у місцевих виборах планують розробити, узгодити та представити громадськості. Це сприятиме прозорості та відкритості для суспільства, з яким обгворюватиметься кожен крок щодо формування портрета кандидата та майбутніх команд місцевих рад.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy