Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Партія «Слуга Народу» співпрацюватиме з впливовими європейськими партіями

  • 18803
Партія «Слуга Народу» співпрацюватиме з впливовими європейськими партіями

На з’їзді політичної партії «Слуга Народу» ухвалили рішення розглянути можливість співпраці з європейськими партіями, які зараз при владі.

«Зараз настав час для серйозного прориву у тому, щоб ми як політична партія зайняли ту роль, на яку заслуговуємо, на міжнародній політичній арені. Ми зберемося робочою групою для визначення пріоритетних політичних сил, з якими будемо працювати», – заявив перший заступник голови Комітету ВР з питань інтеграції України до Європейського Союзу Вадим Галайчук.

За його словами, «Слуга Народу» планує детально вивчити діяльність близьких за ідеологією європейських політичних партій та вирішити, з якою з них співпрацювати.

«Найближчим часом організовуватимемо візити наших делегацій до різних країн, де будемо знайомитися насамперед з представниками політичних партій при владі, які близькі нам за духом та ідеологією. І будемо запрошувати до нас», – сказав Галайчук.

За пропозицією очільника партії «Слуга Народу» Олександра Корнієнко, з’їзд затвердив склад робочої групи, яка вивчатиме це питання.

«На розсуд Політради протягом 2 місяців винесуть пропозиції, до якої сім’ї європейських партій наша партія могла би вступити, щоб це було найкорисніше для країни», – заявив Корнієнко.

Головою робочої групи призначили віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгу Стефанішину. Також до групи увійшли Євгенія Кравчук, Роксолана Підласа, Олександр Мережко та Вадим Галайчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy