Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Партія «Слуга народу» готує заявку на приєднання до ALDE – рішення з’їзду

  • 602
Партія «Слуга народу» готує заявку на приєднання до ALDE – рішення з’їзду

У понеділок, 15 листопада, XIII з’їзд партії «Слуги Народу» ухвалив рішення готувати заявку для приєднання до європейського партійного альянсу ALDE.

Як зазначив міжнародний секретар партії Вадим Галайчук: «Партія «Слуга народу» поділяє ключові цінності, які відстоює ALDE, щодо демократії, верховенства права, прав людини та солідарності; справедливого та вільного суспільства; сталого розвитку та миру; розширення ЄС та процвітання Європи».

Він також додав, що з боку партійного альянсу Україна вже має незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності, зокрема, у питанні відновлення контролю над тимчасово окупованими територіями Донбасу та Криму.

До відома, європейський партійний альянс ALDE заснований у 1993 році та налічує понад 70 партій-членів, а також більше тисячі окремих членів у країнах Європи.

Наразі, у Європейському Парламенті група ALDE функціонує під оновленою назвою Renew Europe, до складу якої входять 99 євродепутатів, що в сумі становить майже 13% складу Європейського Парламенту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy