Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Партія «Слуга Народу» братиме участь у відновленні постраждалих регіонів

  • 8438
Партія «Слуга Народу» братиме участь у відновленні постраждалих регіонів

Обласні організації партії «Слуга Народу» у постраждалих від бойових дій регіонах візьмуть на себе лідерство в процесі швидкої відбудови зруйнованої інфраструктури. Таке рішення ухвалили під час засідання Національної Ради Громад.

«Робота буде спрямована на забезпечення відкритого, прозорого, швидкого та ефективного процесу відбудови на всіх етапах. Це аналіз потреб і обсягів відбудови, взаємодія з донорами з країн-союзників, планування відбудови з урахуванням вимог безпеки та принципу «будувати краще, ніж було». Також це контроль над за використанням коштів та забезпечення балансу між темпами і якістю будівництва», – пояснила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, обласні партійні організації активно залучатимуть до цього процесу місцеві військові адміністрації, місцеву владу закордонних партнерів і донорів, громадські організації.

«Організації громадянського суспільства забезпечать фахову громадську експертизу будівництва та контроль над використанням коштів держбюджету та донорів», – запевнила вона.

Також обласні організації Партії «Слуга Народу» разом із місцевими військовими адміністраціями та народними депутатами сприятимуть контактам місцевої влади у постраждалих регіонах з місцевою владою в країнах-союзниках, які висловили наміри брати участь у відбудові.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy