Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Партбудівництво та вирішення проблем киян: Леся Забуранна пояснила зростання рейтингу «Слуги Народу» в столиці

  • 6153
Партбудівництво та вирішення проблем киян: Леся Забуранна пояснила зростання рейтингу «Слуги Народу» в столиці

На виборах до Київради у жовтні 2020 року партія «Слуга Народу» отримала 7,53% голосів виборців, а зараз рейтинг політсили зріс майже вдвічі – до 13,3%. На цьому наголосила народна депутатка від «Слуги Народу» та очільниця Київської міської організації партії Леся Забуранна, коментуючи результати опитування «Рейтингу» про суспільно-політичні настрої жителів столиці.

«Рейтинг зріс за рахунок активної роботи, яка ведеться: активно працюють народні та місцеві депутати, збільшено видатки з державного бюджету на проєкти для столиці, триває партійне будівництво, відкриваються офіси в усіх районах Києва», – пояснила вона.

Леся Забуранна додала, що протягом останнього року партія почала активно формувати партійні офіси, розбудовувати структуру в кожному районі столиці, що наблизило політсилу до киян. Кожен бажаючий може звернутись до офісу в своєму районі з пропозиціями, проблемами, проханнями.

Уже відкритий центральний офіс та офіси у Дніпровському та Солом‘янському районах. На черзі Деснянський, Подільський, Шевченківський, Оболонський та інші райони міста.

«Наша головна мета – відчутні зміни для кожного жителя столиці. Разом з депутатами Верховної Ради та Київради ми працюємо в двох ключових напрямках.

Перший – відстоюємо спрямування коштів з державного і місцевого бюджетів на важливі соціальні та інфраструктурні проєкти для столиці, реєструємо законопроєкти.

Другий – вирішуємо конкретні кейси та проблеми на місцях. Все це вплинуло на підняття рейтингу», – сказала очільниця київської міської організації партії «Слуга Народу».

Також, звернула увагу Леся Забуранна, за наполяганням «Слуги Народу» цього року суттєво збільшилася субвенція з держбюджету на проєкти для столиці. Зокрема було виділено:

• 500 млн грн – на будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро на залізничній дільниці Київ-Московський – Дарниця;

• 40 млн грн – на програму «Спроможна школа для кращих результатів». Йдеться про оновлення 12 харчоблоків у школах;

• 407,4 млн грн – на соціально-економічний розвиток. Кошти спрямували на капітальні ремонти 238 кричущих об’єктів у Києві – навчальні заклади, облаштування та закупівлю обладнання для лікарень.

Окремо Державний фонд регіонального розвитку в 2021 року спрямував 256,1 млн грн на реалізацію чотирьох глобальних проєктів у столиці, три з яких є екологічними.

Довідково. Соціологічної група «Рейтинг» проводила опитування протягом 10-12 грудня 2021 року. У дослідженні брали участь мешканці Києва віком від 18 років.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy