Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламентський екокомітет та Міндовкілля працюють над запровадженням ефективного запобігання промисловому забрудненню – Олег Бондаренко

  • 6161
  • 1
Парламентський екокомітет та Міндовкілля працюють над запровадженням ефективного запобігання промисловому забрудненню – Олег Бондаренко

Парламентський Комітет з питань екополітики і Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів працюють над запровадженням дієвого механізму запобігання, зменшення та контролю промислового забруднення. Такий механізм рятуватиме Україну протягом майбутніх десятиріч, заявив на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Екологія» голова екокомітету Олег Бондаренко.

«Те, що цьому питанню присвячена величезна частина сьогоднішнього виступу Президента, свідчить про те, що ми разом з Міністерством захисту довкілля та Комітетом з питань екологічної політики та природокористування достукалися до нашої верховної влади, до якої ми також себе відносимо. Ми також беремо на себе всі зобов’язання. Ми змогли поставити це питання на порядок денний», – зазначив Олег Бондаренко.

Також він зауважив: українці підтримують те, що питання боротьби з промисловим забрудненням підняли на найвищий рівень.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Виктор Родин
Виктор Родин
2 роки тому

Восстановление климатических параметров – дело сверхприбыльное. И в плане экологии, и в плане экономики, и в плане восстановления физического и умственного здоровья нации.
С уважением, разработчик экологических и экономических программ, Виктор Родин.   

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy