Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламентська ТСК розслідує Іловайську трагедію – Мар’яна Безугла

  • 6050
Парламентська ТСК розслідує Іловайську трагедію – Мар’яна Безугла

В межах Тимчасової слідчої комісії у парламенті народні депутати вирішили розслідувати причини Іловайської трагедії. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», заступниця голови Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла.

«Іловайська трагедія мала місце вже 7 років тому, але ми й досі не знаємо відповідей. Дійсно, були проведені численні розслідування, дослідження, але ми не маємо притягнутих до відповідальності представників керівництва, того прошарку в нашій країні, який ухвалював рішення», – сказала заступниця голови профільного комітету.

Вона наголосила, що запитання є не тільки до вищих військових командирів, а саме до політичного керівництва. Адже коридор, який начебто обіцяла Російська Федерація, погоджували на політичному рівні з вищим керівництвом.

«В першу чергу це Петро Порошенко, який був на той час президентом, вищою посадовою особою, уповноваженою ухвалювати рішення і координувати дії з сусідніми державами, і який зараз ігнорує розслідування та не співпрацює зі слідством. Зрозуміло, що в Іловайській трагедії винна Російська Федерація. Але які саме рішення призвели до такої ситуації, хто їх ухвалював – ці питання відкриті», – констатує Безугла.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy