Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила термінову резолюцію із засудженням дій Росії та вимогою звільнити окуповані території

  • 8632
Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила термінову резолюцію із засудженням дій Росії та вимогою звільнити окуповані території

Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила ініційовану Україною резолюцію, в якій суворо засудила окупацію Криму та окремих районів Донецької і Луганської областей, військові злочини російської влади, збройних сил та найманців на тимчасово окупованих українських територіях.

Про це повідомив керівник Постійної делегації у Парламентській асамблеї ОБСЄ, народний депутат від «Слуги Народу» Микита Потураєв.

«Резолюція засуджує намагання Росії всупереч міжнародному праву заблокувати Керченську протоку та Азовське море, а також порушення прав людини в окупованому Криму та окремих районах Донецької і Луганської областей, триваючу небезпечну мілітаризацію окупованого Криму і незаконну російську паспортизацію українських громадян, які змушені перебувати в окупованих районах Донецької і Луганської областей», – розповів Микита Потураєв.

За його словами, ухваливши резолюцію України, Парламентська асамблея ОБСЄ вчергове висунула вимогу до Росії негайно звільнити окуповані українські території, припинити зухвалі та масштабні порушення міжнародного законодавства.

«Попри відвертий шантаж Росії, яка погрожувала у разі підтримки української резолюції вийти зі складу ПА ОБСЄ, делегації країн-симпатиків України, так само, як і керівництво Парламентської асамблеї, проявили стійкість і єдність», – додав очільник Постійної делегації в ПА ОБСЄ.

Він також відзначив потужну та одностайну підтримку української резолюції делегаціями всіх країн Заходу та інших країн, що послідовно підтримують Україну.

Крім української резолюції ПА ОБСЄ підтримала також резолюцію США, що засуджує зростання ненависті й насильства у світі, і зосереджує особливу увагу на подіях у Білорусі. Також ухвалено резолюцію Нідерландів, спрямовану на засудження злочинів режиму самопроголошеного президента Лукашенка проти власних громадян.

Микита Потураєв зазначив, що російська та білоруська делегації покинули засідання асамблеї.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy