Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламентська асамблея НАТО і надалі триматиме «українське питання» на високому рівні порядку денного

  • 9679
Парламентська асамблея НАТО і надалі триматиме «українське питання» на високому рівні порядку денного

Парламентська асамблея НАТО продовжуватиме тримати питання України на дуже високому рівні свого порядку денного. Про це на брифінгу заявив віцепрезидент Парламентської асамблеї НАТО Аттіла Местерхазі.

Цими днями він бере участь у засіданні міжпарламентської ради Україна-НАТО (UNIC), що відбувається в Одесі.

«Ми будемо продовжувати вимагати від свого уряду підтримки євроатлантичної інтеграції України, а UNIC буде залишатися основною платформою для роботи з українським парламентом», – сказав Аттіла Местерхазі.

Також він запевнив у подальшій підтримці націй, які шукають захисту своїх демократій від зовнішнього впливу та агресії. Йдеться зокрема про Україну, Грузію та Молдову, які зіткнулися з агресією Російської Федерації.

«Наша Асамблея суворо засуджує незаконну окупацію Росією частин Грузії, України та Молдови. Ми також підтверджуємо невизнання нелегальної та агресивної анексії Криму Росією. А також ми будемо продовжувати захищати право кожної країни на вибір своїх союзників в ім’я поліпшення майбутнього свого народу», – наголосив віцепрезидент ПА НАТО.

Аттіла Местерхазі звернув увагу, що остання така «жива» зустріч міжпарламентської ради Україна-НАТО була у січні 2020 року. З того часу, попри пандемію, міжпарламентське співробітництво з Україною продовжувало розвиватися завдяки двом важливим онлайн-зустрічам UNIC.

Також у ПА створили неформальну групу підтримки щодо Кримської платформи, а Асамблея кілька разів висловлювала солідарність з Україною та підтримку у ці важкі часи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy