Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент звільнить від оподаткування створення аудіокниг українською - Євгенія Кравчук

  • 442
Парламент звільнить від оподаткування створення аудіокниг українською - Євгенія Кравчук

Депутати ухвалили законопроєкт №5876 про звільнення від оподаткування податком на додану вартість створення та розповсюдження україномовних аудіокниг. Це сприятиме розвитку і поширенню україномовних аудіокниг, захисту української мови, а також створить сприятливі умови для тих, хто створює та розповсюджує україномовний продукт.

Про це повідомила заступниця голови комітету з питань гуманітарної політики, народна депутатка від «Слуги Народу» Євгенія Кравчук.

За її словами, Податковий кодекс передбачає звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з розповсюдження книжок вітчизняного виробництва, проте ця норма не поширюється на аудіокниги.

«При цьому ринок аудіокниг активно розвивається як в Україні, так і в усьому світі. Їх зручно та швидко «читати», вигідно купувати, до того ж, це екологічно. Ухваливши цей законопроєкт, ми усунемо прогалини в податковому законодавстві, дамо поштовх подальшому розвитку україномовних аудіокниг, а також підтримаємо поширення української мови в цілому. Це особливо важливо зараз, у час повномасштабної війни росії проти України», – наголосила Євгенія Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy