Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент звернувся до міжнародних організацій щодо стану здоров’я Міхеіла Саакашвілі – Олена Шуляк

  • 235
Парламент звернувся до міжнародних організацій щодо стану здоров’я Міхеіла Саакашвілі – Олена Шуляк

Верховна Рада ухвалила проєкт Постанови №8417 про звернення до Грузії, Європарламенту, Ради ЄС, Єврокомісії, ПАРЄ та парламентів держав-членів ЄС стосовно негайного переведення громадянина України Міхеіла Саакашвілі на лікування за кордон.

Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Для кожної цивілізованої людини зрозуміло, що ніхто не може бути замордований і закатований у буцегарнях. Те, що відбувається зараз в Грузії з Міхеїлом Саакашвілі відверто путінські методи знищення політичних опонентів, які мають бути викорінені назавжди у всьому світі», зазначила Олена Шуляк.

За її словами, ситуація з Міхеілом Саакашвілі не може залишитися без реакції світової спільноти, тому український парламент звертається не лише до грузинського уряду, але й до всіх європейських структур.

«Грузія є членом ПАРЄ і так само як і Україна, прагне стати повноцінним і повноправним членом Євросоюзу. Не може бути ніякого руху в Європу, якщо в тюрмах країни фактично закатовують та знищують людину. Сьогодні Україна на фронті і в тилу, разом з усією Європою і цивілізованим світом бореться за те, щоб такі випадки і такі практики назавжди пішли в минуле», зазначила Олена Шуляк.

Очільниця партії наголосила, що грузинська сторона має забезпечити Міхеілу Саакашвілі належну меддопомогу, а також створити умови для його переведення до однієї з європейських або американських клінік для подальшого лікування.

«Саакашвілі повинен вижити. Не лише заради себе і своєї сім’ї. Не лише заради України, яка цінує життя кожного громадянина. А ще і заради збереження базових демократичних і загальнолюдських цінностей. Наш обов’язок нагадувати про це і Грузії, і Європі, і світові», резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy