Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент звернувся до міжнародних інституцій через проведення рф «президентських виборів» на ТОТ України

  • 145
Парламент звернувся до міжнародних інституцій через проведення рф «президентських виборів» на ТОТ України

Верховна Рада звернулася до урядів та парламентів іноземних держав, міжнародних організацій, парламентських асамблей у зв’язку з проведенням російською федерацією «президентських виборів» на тимчасово окупованій території України, відповідну заяву підтримали 282 парламентарі. Про це повідомила голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«15-17 березня 2024 року держава-агресор вкотре, нехтуючи загальновизнаними нормами та принципами міжнародного права, планує провести «вибори» президента на тимчасово окупованих територіях України. Такі дії рф є порушенням ключових міжнародних документів, на яких побудована уся сучасна архітектура світового правопорядку», – зазначила Олена Шуляк.

Народна депутатка наголосила, що результати «виборів» на ТОТ України апріорі не можуть бути визнані легітимними.

«Відсутність жодних юридичних наслідків цих виборів є підставою для невизнання обраного в такий спосіб президента російської федерації, у тому числі його правосуб’єктності в міжнародних відносинах. Посилення санкційного тиску на рф та застосування обмежувальних заходів стосовно посадовців і всіх причетних до організації та проведення «виборів», має стати адекватною реакцією світу на їх проведення», – наголосила Олена Шуляк.

Також очільниця комітету додала, що партнери України мають консолідувати зусилля для надання необхідної військової допомоги Україні.

«Сьогодні важлива допомога Силам безпеки та оборони України для посилення наших оборонних спроможностей та сприяння відновленню територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних державних кордонів. Тому закликаємо наших партнерів долучитися до реалізації Формули миру Президента України, яка виключає будь-які компроміси щодо нашого суверенітету та територіальної цілісності», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy