Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент звернувся до країн-членів НАТО із закликом підтримати вступ України до Альянсу

  • 384
Парламент звернувся до країн-членів НАТО із закликом підтримати вступ України до Альянсу

Верховна Рада звернулася до держав-членів Організації Північноатлантичного договору та парламентської асамблеї НАТО із закликом виконати рішення Бухарестського саміту 2008 року щодо членства України. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

За її словами, проєкт постанови №9192 ініціювали депутати від фракції «Слуга Народу» на чолі зі спікером українського парламенту Русланом Стефанчуком.

«Під час весняної сесії ПА НАТО в Люксембурзі та Вільнюського саміту НАТО у липні ми прагнемо наближення України до членства в Альянсі. Тому ми закликаємо країни-члени Альянсу звернутися до своїх урядів посприяти ухваленню спільних з Україною документів на підтримку цієї мети», – зазначила Олена Шуляк.

Вона додала, що важливо в рамках Вільнюського саміту НАТО скликати засідання комісії Україна – НАТО на рівні лідерів за участю президента України Володимира Зеленського.

«Євроатлантичні прагнення України не змінилися з 2008 року, а після повномасштабного російського вторгнення лише зміцнилися. Після 24 лютого 2022 року весь цивілізований світ усвідомив, що Україна в НАТО – це запорука безпеки не лише Європи, а й всього світ. Тому напередодні саміту НАТО в Вільнюсі закликали країни-члени Альянсу продовжити активний політичний діалог щодо входження України до євроатлантичної родини», – резюмувала Олена Шуляк.

Нагадаємо, 20 березня Верховна Рада прийняла за основу проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо удосконалення процедур управління оборонними ресурсами 8187. Документ розробили з метою вдосконалення процедур управління оборонними ресурсами з урахуванням досвіду держав-членів НАТО і держав-членів Європейського Союзу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy