Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент звернеться до міжнародних організацій через насильницьку депортацію дітей до рф

  • 364
Парламент звернеться до міжнародних організацій через насильницьку депортацію дітей до рф

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №9038 про звернення до Комітету ООН з прав людини, Комітету ООН з прав дитини, Міжнародного суду ООН, Верховного комісара ООН у справах біженців та світової спільноти з вимогою невідкладно вдатися до рішучих кроків для захисту українських дітей.

«Наших дітей примусово забирають у батьків, змушують забути своє походження, мову, культуру, перетворюють на росіян. Так звані «табори відпочинку» для ідеологічного перевиховання українських дітей – це не лише порушення міжнародних конвенцій, а чергове свідоцтво геноциду, однією з ознак якого є примусове переведення з однієї національної групи в іншу», – сказала одна з ініціаторок постанови, народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Тетяна Скрипка.

Вона додала, що понад 6 тисяч українських дітей пройшли через створені агресором 43 табори для політичного перевиховання та подальшого усиновлення. Про це свідчить звіт Лабораторії гуманітарних досліджень Єльської школи.

«Окупанти продовжують насильницьке вивезення, паспортизацію та усиновлення попри численні спроби української влади повернути дітей додому. Тому група з понад 40 народних депутатів ініціювала звернення Верховної Ради до міжнародної спільноти із закликом втрутитися та допомогти повернути наших дітей до України», – підсумувала Скрипка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy