Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент зробив крок до пришвидшення відбудови промислових об’єктів

  • 191
Парламент зробив крок до пришвидшення відбудови промислових об’єктів

Народні депутати проголосували за законопроєкт №9627, який передбачає спрощення процедури зміни цільового призначення землі для цілей економічного відновлення.

Про це повідомив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Головна мета закону – ліквідація зайвих бюрократичних перепон для людей, які хочуть побудувати в Україні новий завод або інший промисловий чи енергетичний обʼєкт. Отримання всіх необхідних дозволів займатиме не більше 1,5 місяця замість 1-3 років», – пояснив ініціатор законопроєкту.

Він додав, що країна не може відлякувати промислових інвесторів складними та довгими процедурами і корупцією. Кожен, хто вміє будувати заводи, має отримати від держави максимальне сприяння.

«Вже півтора року така спрощена процедура діє для релокованих підприємств, мультимодальних терміналів, портів на Дунаї, житла для ВПО, інженерно-комунікаційних мереж, об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури. Тепер ми розширюємо її дію на обʼєкти промисловості та енергетики», – сказав Кисилевський.

Народний депутат зауважив, що спрощена процедура стосуватиметься земель за межами населених пунктів, щодо яких ще немає розробленої містобудівної документації.

«Після того, як Президент підпише закон і він набуде чинності, зміна цільового призначення землі відбуватиметься на підставі висновку уповноваженого органу містобудування та архітектури місцевої ради щодо можливості розміщення запланованого об’єкта. Без обовʼязкового розроблення містобудівної документації та документації із землеустрою», – підсумував Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy