Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент зробив доступнішим нове житло

  • 5459
Парламент зробив доступнішим нове житло

Народні депутати ухвалили в цілому законопроєкт №7683, який зменшує податкове навантаження при продажі нової нерухомості та робить прозорими умови для інвестування у власне житло. Про це повідомила ініціаторка законопроєкту, голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Цей документ пов’язаний з раніше ухваленим законопроєктом № 5091 і продовжує розпочату нами реформу будівельного ринку. Ми створюємо умови для збільшення обсягу будівництва та полегшення доступу до нового житла. Це особливо важливо в умовах російської агресії, коли мільйони українців втратили свої домівки», – сказала Шуляк.

Також, за її словами, законопроєкт допоможе навести лад у будівельній галузі, зокрема легалізувати ринок торгівлі майбутніми об’єктами нерухомості та уникнути шахрайства з ПДВ.

«Відтепер продаж нерухомості, зокрема й недобудованої, звільняється від сплати ПДФО, якщо майнове право на неї зареєстровано на користь покупця та за неї сплачено хоча б частково. Крім того, ПДФО сплачується виключно з різниці між сумами купівлі та продажу нерухомості», – пояснила очільниця «Слуги Народу».

Крім того, законопроєкт включає до переліку операцій з «першого постачання житла» купівлю-продаж неподільного житлового об’єкта незавершеного будівництва/майбутнього об’єкта житлової нерухомості. А податок із забудовників та девелоперів стягується лише за наявності доходу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy