Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент змінив умови підготовки до іспиту для отримання водійського посвідчення

  • 593
Парламент змінив умови підготовки до іспиту для отримання водійського посвідчення

Народні депутати остаточно ухвалили законопроєкт №7354, який допоможе подолати корупційні схеми при складанні іспитів на отримання водійських прав. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності В’ячеслав Медяник.

«Ми можемо впевнено говорити, що цей документ є революційним, адже він стосується того, що ми повністю руйнуємо корупційні схеми в автошколах. Ми надаємо право учням вивчати теоретичну частину іспиту самостійно. Такий підхід дозволить людям суттєво заощадити кошти на підготовці до складання екзамену на отримання водійських прав», – зазначив народний депутат.

Він додав, що законопроєкт також вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та запроваджує адміністративну відповідальність у сфері підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами.

«Документ пропонує посилення відповідальності за незаконне втручання посадових осіб МВС у процес здачі іспитів. Ми вводимо адміністративну відповідальність стосовно екзаменаторів та працівників територіальних сервісних центрів МВС, які підказують на іспитах або іншим чином порушують процес складання іспитів», – підсумував Медяник.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy