Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент змінив податкове адміністрування для певних категорій бізнесу

  • 205
Парламент змінив податкове адміністрування для певних категорій бізнесу

Народні депутати остаточно ухвалили законопроєкт № 11084, який передбачає зміни в адмініструванні податків для платників з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства. Про це повідомив ініціатор законопроєкту, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«До переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства включатимуться юридичні особи та фізичні особи-підприємці, резиденти Дія.Сіty, які відповідатимуть низці вимог та критеріїв», – пояснив парламентар.

За його словами, на час воєнного стану вони зможуть користуватися низкою переваг у податковому адмініструванні. Зокрема йдеться про мораторій на документальні перевірки, крім деяких видів та скорочення строків надання індивідуальних податкових консультацій.

«Також за платником податків закріплюється комплаєнс-менеджер, з яким платник зможе взаємодіяти дистанційно, зокрема у режимі відеоконференції», – пояснив Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy