Громади та бізнес запропонували врегулювати чинну практику створення та роботи індустріальних парків. Всі пропозиції вже опрацьовані й найближчим часом до законодавства внесуть зміни. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.
«Тривалий час індустріальні парки в Україні за невеликим виключенням не функціонували, але після законодавчих змін у 2021-22 роках ця сфера ожила. Практика породила питання, які слід врегулювати. Всі пропозиції, зібрані від громад та індустріальних парків, опрацьовані експертами із залученням міністерств та парламентських комітетів», – повідомив парламентар.
Зокрема пакет змін містить такі норми:
«Загалом змін досить багато. Але вони дають відповіді на ті життєві питання, які не могли постати без реального розвитку цієї сфери. Готуємо разом з колегами по економічному комітету і іншими зацікавленими народними депутатами відповідний законопроєкт до реєстрації», – підсумував Кисилевський.