Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент затвердив збільшення видатків на нацбезпеку та оборону на 518,2 млрд грн – Роксолана Підласа

  • 315
Парламент затвердив збільшення видатків на нацбезпеку та оборону на 518,2 млрд грн – Роксолана Підласа

Народні депутати ухвалили зміни до Держбюджету-2023 рік, збільшивши видатки на 537,2 млрд грн, більшість цих коштів спрямовують на оборонні потреби. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«Видатки на безпеку і оборону зростуть на 518,2 млрд грн. Більша частина цих коштів спрямовується на грошове забезпечення військовослужбовців», – пояснила Підласа.

Вона додала, що таке рішення обумовлене збільшенням чисельності військовослужбовців. Зокрема лише у рамках проєкту «Гвардія наступу» планують сформувати 8 нових бригад. Також це реакція на прогнозоване ведення активних бойових дій до кінця 2023 року.

«Ще 19 млрд грн пропонується спрямувати на поповнення Резервного фонду держбюджету. За ініціативи нашого комітету, саме кошти з цього фонду мають використати на виплату одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, а це не менше 3 млрд грн у 2023 році. А також на будівництво фортифікаційних споруд – мінімум 2 млрд грн», – зазначила голова профільного комітету.

Серед джерел покриття додаткових видатків вона назвала збільшення внутрішніх і зовнішніх запозичень та зменшення витрат на забезпечення державних гарантій. Також кошти надходитимуть від збільшення доходів держбюджету, зокрема через збільшення надходження ПДФО, ПДВ та частини чистого прибутку державних банків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy