Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент запропонує міжнародній спільноті створити Міжнародний трибунал через агресію рф

  • 354
Парламент запропонує міжнародній спільноті створити Міжнародний трибунал через агресію рф

Верховна Рада звернеться до міжнародних організацій для того, щоб створити Міжнародний трибунал через агресивні дії росії. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Качура.

«Це має бути історичне рішення, перше свого роду, з часів завершення Другої світової війни. Ми знову зіштовхнулись зі злом такого масштабу і воно має бути покаране! Гасло «Ніколи знову» відтепер має бути раз і назавжди», – запевнив Качура.

За його словами, у парламенті вже зареєстрований проєкт постанови звернення Верховної Ради до міжнародних організацій.

«Разом з Оленою Шуляк, Марією Мезенцевою, Олександром Мережком, Денисом Масловим та ще майже трьома десятками колег-депутатів ми напрацювали спільний проєкт постанови №8094», – засвідчив депутат.

Йдеться про Звернення ВРУ до ООН, парламентів та урядів її держав-членів, Європейського Союзу та Ради Європи стосовно створення Спеціального міжнародного трибуналу для покарання злочинів рф проти України.

«Українці заслуговують на справедливість, а вона неможлива без покарання тих, за чиєю вказівкою було розпочато геноцид українців», – переконаний Качура.

Він також нагадав, що у парламенті працює Міжфракційне депутатське об’єднання «Трибунал для російських агресорів», в яке увійшло понад 50 народних депутатів. Їх об’єднує спільна мета – притягнути до відповідальності всіх представників рф, які винні у розв’язанні війни проти України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy