Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент закликав міжнародні організації створити міжнародний трибунал

  • 371
Парламент закликав міжнародні організації створити міжнародний трибунал

Народні депутати ухвалили постанову про звернення Верховної Ради до ООН, парламентів та урядів її держав-членів, Європейського Союзу та Ради Європи стосовно створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення рф до відповідальності за скоєні в Україні злочини.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу» голова Комітету ВР з питань правової політики Денис Маслов.

«Спеціальний міжнародний трибунал матиме юрисдикцію для розслідування та притягнення до відповідальності за вчинення злочинів проти України. Зокрема це стосуватиметься вищого політичного та військового керівництва рф», – пояснив Маслов.

Він додав, що міжнародна спільнота має використати всі можливості тиску на керівництво росії, щоб змусити відмовитися від продовження збройної агресії проти України.

Також парламент закликав інші держави використати положення про універсальну юрисдикцію в межах власного кримінального законодавства, щоб притягнути до відповідальності всіх винних у скоєнні тяжких злочинів на території України.

«Ми закликали ООН, парламенти та уряди її держав-членів, Європейський Союз та Раду Європи підтримати заснування такого трибуналу й прийняти потрібні для цього нормативно-правові акти. А також взяти участь у його роботі й виділити максимум можливих людських та фінансових ресурсів для його діяльності», – підсумував депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy