Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент визнав ПВК «Вагнер» міжнародною злочинною організацією

  • 271
Парламент визнав ПВК «Вагнер» міжнародною злочинною організацією

Народні депутати проголосували за проєкт Постанови ВРУ 8397 про визнання вагнерівців злочинцями та активізацію розслідувань їхніх злочинів в Україні. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Ми ухвалили рішення визнати приватну військову компанію «Вагнер» міжнародною злочинною організацією та звернутися до урядів і парламентів країн світу, щоб вони ухвалили аналогічне рішення. Вагнерівці, які діють зараз в Україні, а також ЦАР, Малі, Лівії та Сирії, мають бути визнаними міжнародними злочинцями», – сказала Шуляк.

Вона нагадала, що у США визнали ПВК «Вагнер» транснаціональною злочинною організацією та запровадили низку санкцій проти неї та її союзників. Крім того, парламент Канади визнав вагнерівців терористичною організацією, таке ж рішення готується ухвалити Велика Британія.

«Світ розуміє, хто такі вагнерівці, й ми сподіваємося, що парламенти інших країн підтримають рішення назвати їх тими, хто вони є насправді – терористами, які діють на міжнародному рівні», – констатувала очільниця «Слуги Народу».

Ухвалена постанова також рекомендує Офісу Генпрокурора, СБУ та МВС активізувати досудове розслідування злочинів ПВК «Вагнер» на території України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy